Saturday, 5 December 2009

Uwolnij Łacha vol.III Relacja

Z wielkim zainteresowaniem wzięłam dziś udział w kolejnej wymianie ciuchowej. Tym razem była to impreza Uwolnij Łacha w klubie COCOdeORO na warszawskim Żoliborzu. Sam klub jest z lekka “ undergroundowy”, trzeba przyznać. Co do samej wymiany, trochę się zdziwiłam, że polegała ona na tworzeniu z ciuchów ogromnego stosu, w którym później wszyscy uczestnicy wyszukiwali czegoś ciekawego. Raczej nastawiłam się na wymianę ciuch za ciuch i nie byłam jedyna w takim podejściu. Próbowałam, jak to robiła większość, wygrzebać coś ze sterty “ uwolnionych łachów, jednak w takim chaosie, jaki tam się dział, było to trudne. Pozostałam więc przy tradycyjnej wymianie. Jestem niesamowicie zadowolona z żakietu Zara a’ la Chanel ( białego z czarną lamówką) oraz z metalicznej tuniki Oasis, na którą od jakiegoś czasu polowałam na allegro. :)
Foto: Przed klubem COCOdeORO.
Sztruksowa marynarka w rosyjsko- militarnym stylu: Morgan, Spodnie: Tally Weijl, Skórzane oficerki ze szpicem: Goertz 17, Skórzana torba: Rue Princesse Kolekcja Zima 2007, Bluzka: Custo Barcelona, “ teatralne kolczyki”: z second handu w USA.


Foto: Uwalnianie łacha

1 comment:

 1. Witamy! i Dziekujemy za relacje z naszej imprezy !
  Zapraszamy na kolejną!
  Już po raz czwarty organizujemy łachowe szaleństwo!

  Tym razem zapraszamy do klubu "Sen Pszczoły" na ulicę Inżynierską 3.

  Jak zawsze przygotujemy dla Was:
  - obszerne pole do łachowania
  - stoiska sprzedażowe z pierwszorzędnymi hand-made'owymi wyrobami
  - pyszne jedzenie (w tym wegetariańskie smakołyki znane niektórym z drugiej edycji)
  - kącik zabaw dla dzieci oraz obszerną strefę dla niepalących
  - ręcznie zrobione łachowe bilety
  - oraz wiele innych niespodzianek!

  Więcej szcegółów niebawem!!

  Zasady pozostają niezmienne:

  Przynosisz swoje łachy, uwalniasz je na wspólnej kupie z której wybierasz sobie inne łachy, najbardziej Tobie odpowiadające.

  Wstęp: 5 zł

  Zachęcamy do przynoszenia również: zabawek dla dzieci, książek, nietrafionych prezentów świątecznych, sprzętów kuchennych i wszystkiego co Wam zagraca szafy!

  Tradycyjnie, wszystkie przedmioty które nie znajdą nowych właścicieli przekazujemy do praskiego magazynu PCK

  Ubrań na łachu nie sprzedaje się! Jeśli chcesz wystawić się jako sprzedawca na naszej imprezie prosimy o kontakt e-mail : Uwolnijlacha@gmail.com.

  wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącej imprezy, oraz obszerne relacje z poprzednich edycji możecie zobaczyć na naszym blogu:

  www.uwolnijlacha.blogspot.com

  Do zobaczenia wiosną na pradze!

  ReplyDelete

Thanks for your comments!