Saturday, 24 October 2009

Konkurs Szafiarek i Jej Mody!


Bardzo zainteresowal mnie konkurs na stronie JejModa. Oto, co organizator pisze o nim: Śledzicie nowinki modowe, oglądacie relacje z wybiegów, słuchacie rad stylistów... A może by tak zamienić się rolami i dyktować swoje trendy?

WYKREUJ SWÓJ TREND! To zabawa, którą proponujemy Wam razem z ośmioma wyjątkowymi Szafiarkami, bo kto lepiej niż one wie jak lansować trendy?

Konkurs będzie polegał na wybraniu przez jury w składzie: Sara, Lilu, Anuszka, Miriam, Elfka, Basia Góralska, Celina i Coco Uba najfajniejszego trendu na sezon jesień – zima 2009/2010!

Dla równowagi sił dodatkowo w jury „zasiądą” dwaj wyjątkowi Panowie... Stylista gwiazd magazynu InStyle,Paweł Marczewski oraz projektant i makijażysta marki Rimmel, Andrzej Sawicki.

Wszystko, co musicie zrobić to wysłać zdjęcie trendu, który Waszym zdaniem powinien królować na ulicach w TYM sezonie, na adres moda@jejswiat.pl (wpisując w tytule KONKURS SZAFIAREK I JEJ MODY).

Zasady: zdjęcie trendu, czyli Wasza stylizacja pokazana na sobie bądź innej osobie, przy czym zdjęcie powinno być dobrej jakości a jego rozdzielczość to minimum 600 pixeli.

Liczą się ciekawe pomysły a wszystkie chwyty są dozwolone!

Spośród nadesłanych propozycji jurorzy wybiorą najgorętszy trend na sezon jesień - zima 2009/2010!

Swoja propozycje stylizacji juz wyslalam i czekam z niecierpliwoscia na wyniki!

No comments:

Post a Comment

Thanks for your comments!